Paminklų gamyba

Granika paminklai- pagrindinės veiklos sritys yra paminklų gamyba, kapaviečių įrengimas ir rekonstrukciniai darbai. Įmonės ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia pasiekti aukštos kokybės akmens išdirbimą, unikalumą bei ilgaamžiškumą. Dirbame tik su pačių importuotomis, kokybiškomis medžiagomis, užsakymus atliekame pagal numatytus terminus ir suteikiame kokybės garantą visiems atliktiems darbams.  Džiaugiamės, kad jau virš 20 metų sėkmingai dirbame su profesionalių žmonių komanda, esame viena iš stipriausių įmonių Lietuvoje ir suteikiame kiekvienam klientui sąžininga kokybės ir kainos santykį.

Paminklų gamyboje naudojamos granitų rūšys ir kilmės šalys: Aurora (Suomija), Gabro Diabaz (Karelija),  Indian Blue (Indija),  Blue Pearl (Norvegija),  Orion (Indija), Kuru Grey (Suomija), Vanga (Švedija), Olive Green (Pietų Afrika), Indian blue (Indija), Sea wave (Kinija)

Paminklų rūšys: dažniausiai paminklai yra skirstomi į vienos dalies, dviejų dalių arba trijų dalių. Paminklai gali būti gaminami naudojant tik vieną granito rūšį arba naudojant kelias skirtingas rūšis, norint išgauti unikalesnį dizainą.

Paminklų formų yra labai daug, nuo tradicinių stačiakiampių, iki nestandartinių ar skulptūrinių. Paminklo formą ir dydį dažnai padiktuoja kapavietės vieta, išmatavimai, naudojamos medžiagos, numatytas biudžetas.  Galimus paminklų pavyzdžius galite pamatyti mūsų paminklų skiltyje arba ekspozicinėje aikštelėje. Siekiantiems unikalaus ar vienetinio paminklo, kviečiame susisiekti su mūsų vadybininkų komanda, kurie mielai padės įgyvendinti jūsų pageidavimus.

Dalinis/Pilnas kapavietės dengimas granito plokštėmis: vienas iš labiau populiarėjančių kapavietės sutvarkymo būdų. Šis dekoravimo būdas išsiskiria ilgaamžiškumu, lengva kapo priežiūra ir prabangiu estetiniu vaizdu.

Papildomi granitiniai gaminiai: siekiantiems pilno kapavietės įrengimo siūlome platų granitinių tvorelių, bortelių, trinkelių ir gėlynų pasirinkimą.