Akmens rūšys

Natūralus akmuo yra unikali gamtos dovana, kuri leidžia išpildyti specifinias dizaino idėjas. Taip pat, skirtingi akmens tipai suteikia visišką kūrybos laisvę ir originalumą. Iš akmens plokščių galima projektuoti laiptus, grindis, židinio apvadus, palanges, fasadus ar vidaus sienas. Toks panaudojimo galimybių spektras leidžia sukurti išskirtinę ir natūralią aplinką jūsų namuose, darbovietėje ar atostogų rezidencijoje.

Žemiau, rasite skirtingas natūralaus akmens rūšis, kurios naudojamos skirtingiem projektam:

Granitas

Granitas yra ugninė uoliena. Susiformavo is karštos magmos giliai žemės plutoje. Granitas dažniausiai susideda iš įvairiausių mineralų tokių kaip kvarcitas. Granitas yra ilgaamžis akmuo, todėl iš šio akmens dažniausiai gaminami paminklai, antkapiai. Dydis, išsidėstymas ir medžiagų cheminė sudėtis suteikia granitui spalvas. Granitas gali būti išbaigtas šiais būdais: poliruotas, slifuotas, bučarduotas, degintas, skaldytas. Žemiau, rasite mūsų siūlomas Granito rūšis.

Oniksas

Oniksas yra prabangus, mineralinės kilmės akmuo, naudojamas ypatingiem dizaino sprendimam. Šis akmuo yra blizgus, o nušlifuotas, atspindi menkiausius šviesos špindulius. Oniksą yra pamėgusios pasaulio garsenybės dėl unikalaus ir puošnaus šio mineralo spindesio. Užtenka paminėti, kad viename iš brangiausių pasaulio viešbučių, „Shangri-La Suite“ Stambule, Oniksas pastebimas dažnai.

Travertinas

Travertinas yra natūralus kalkakmenių rūšies akmuo. Susideda is kalcio karbonato. Jis dažnai naudojamas stalviršiams ir grindims. Travertinas yra jautrus šilumai, drąskymams, dažymui, rugščiai, įskaitant ir citrinos rugšti. Ir dėl šių priežasčių iš šio akmens retai kada gaminami paminklai, antkapiai.

Marmuras

Tai yra nuo spaudimo ir kristalizavimo susidaręs kalkakmenis. Dėl savo sudėties marmuras įgauna puikų blizgesį ir yra išgaunamas įvairiausių spalvų, rastų. Marmuras pagrinde sudarytas is kalcito – veikiamas gamtos greit praranda spalvą ir išblunka. Todel iš jo retai kada gaminami paminklai, antkapiai. Marmuras gera idėja vonios kambariui, židinio apdailai.